بهترین نرم افزار آنتی ویروس ۲۰۱۸

اگر به دنبال بهترین نرم افزار آنتی ویروس در سال ۲۰۱۸ باشید تا کامپیوتر خود را به صورت آنلاین محافظت کنید، شما به جای درست انتخاب کرده اید.

حتی در این روز ها، هنوز هم لازم است که بهترین نرم افزار آنتی ویروس را داشته باشید که می توانید   هنوز راه هایی برای دسترسی به دستگاه شما وجود دارد پس باید همیشه سیستم خود را همیشه محافظت شده نگهدارید

اگر شما ویندوز ۱۰ را نصب می کنید، ممکن است فکر کنید که ویندوز دارای آنتی ویروس جدا دارد . تا کامپیوتر شما را امن نگه دارد. مطمئنا، آن رایگان و آسان برای استفاده است، اما آزمایش های مستقل نشان می دهد میزان حفاظت آن می تواند به میزان قابل توجهی پایین تر از رقابت پیشرو باشد.

اگر یک نویسنده ویروس می خواهد تا حد امکان به تعداد زیادی از رایانه ها آسیب برساند، ساختن چیزی که ویندوز Defender را از بین می برد، بزرگترین اولویت آنهاست.

 آنتی ویروس رایگان که می توانند با ابزارهای دیگر برای حفظ امنیت شما مورد استفاده قرار گیرند اما همیشه مجموعه ای کامل از ابزارهای نرم افزاری آنتی ویروس را ارائه نمی دهند که بهترین نرم افزار آنتی ویروسبرای خرید. ب: یک ابزار ضدویروس کاملا جامع باشد که از آخرین تهدیدات محافظت می کند، پس خرید نرم افزار آنتی ویروس بهترین گزینه است.

با این حال، این بدان معنا نیست که شما باید شروع به صرف هزینه های بزرگ کنید، و ما این لیست از بهترین نرم افزار آنتی ویروس را ارائه می دهیم که ویژگی ابزار مقایسه قیمت های ما را به ارمغان می آورد که به شما کمک می کند بهترین قیمت را برای خرید آنتی ویروس را   پیدا کنید.

۱٫ BitDefender Antivirus Plus 2018

حفاظت جامد و قابل اعتماد Rock

 •  دقیق
 • مدیر رمز

Bitdefender Antivirus Plus 2018 در سال ۲۰۱۴ با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار می تواندقیمت بالایی داشته  باشد. تک کاربره برای سه سال.

. موتور Bitdefender یکی از دقیق ترین و قابل اعتماد ترین  است.

فیلتر کردن وب سایت ها دسترسی به سایت های مخرب را ممنوع می کند، یک مرورگر امن، معاملات مالی آنلاین خود را امن نگه می دارد و یک مدیر رمز عبور است که خودکار جزئیات کارت اعتباری را در فرم های وب وارد می کند.

یک ماژول عالی ضد فیشینگ شما را به لینک های مخرب در نتایج جستجو موتور شما هدایت می کند و دسترسی به سایت های خطرناک را مسدود می کند.

یک یا دو مسئله وجود دارد – منابع بیشتری از کامپیوتر را استفاده میکند و  ممکن است با بعضی از برنامه ها دچار مشکل بشوید – اما Bitdefender Antivirus Plus 2018 هنوز یک بسته  با امکانات است که نرخ تشخیص عالی، عملکرد عالی و  ویژگی های زباد برای توجیه قیمت است .

در عوض، شما می توانید Total Security 2018 نسخه را برای خیلی  امکانات بیشتر خریداری کنید. این یک فایروال، کنترل والدین، ضد اسپم، رمزگذاری فایل و موارد دیگر را اضافه می کند و تا پنج کامپیوتر، مکینتاش و دستگاه های آندروید را پوشش می دهد (iOS به زودی به زودی عرضه خواهد شد).

قیمت ایالات متحده:

 • ۱ سال و ۱ دستگاه – ۳۹٫۹۹ دلار
 • ۳ سال تا ۳ دستگاه – ۱۱۹٫۹۹ دلار

قیمت انگلستان:

 • ۱ سال تا ۳ دستگاه – ۲۰ پوند
 • ۳ سال به ۳ دستگاه – £ ۱۰۹٫۹۹

۲٫ نسخه آنتی ویروس ESET NOD32 2018

کارشناس سطح آنتی ویروس برای کاربر با تجربه تر

NOD32 Antivirus 1 دستگاه

۳۹٫۹۹ دلار

NOD32 Antivirus 1 دستگاه ۲ سال

۵۹٫۹۹ دلار

NOD32 Antivirus 1 دستگاه ۳ سال

۷۹٫۹۸ دلار
 • بسیار قابل تنظیم
 • کنترل دسترسی دستگاه
 • نسبتا گران است
 • نه برای مبتدیان

ESET NOD32 Antivirus 2018 Edition ممکن است نا امید کننده باشد، اگر شما در طول لیست ویژگی های آنتی ویروس قضاوت کنید. هیچ فایروال، مدیریت گذرواژه، فریزر فایل، اسکنر آسیب پذیری یا هر یک از موارد اضافی که شما اغلب در جای دیگر پیدا خواهید کرد وجود ندارد.

این بدان معنا نیست که  قدرت کمی دارد، بلکه بیشتر بر پایه های آنتی ویروس تمرکز دارد. ESET NOD32 Antivirus 2018 Edition همراه با محافظت در برابر نرم افزارهای مخرب در زمان واقعی، لایه anti-ransomware، محافظت از نفوذ، فیلتر کردن URL برای مسدود کردن وب سایت های مخرب و ماژول ها برای جلوگیری از حملات با استفاده از PowerShell و اسکریپت های مخرب است.

ماژول کنترل دستگاه محدودیت خطر آلوده شدن از دستگاه های دیگر را با کنترل دسترسی به کارت های USB، هاردهای اکسترنال ، دی وی دی های اکسترنال، حتی دستگاه های متصل با بلوتوث و FireWire محدود می کند. این فوق العاده غیر معمول است، اما اگر دیگران به طور منظم دستگاه های خود را به کامپیوتر وصل کنند، می توانند تفاوت ایجاد کنند.

ESET NOD32 Antivirus 2018 Edition رابطه ای کاری کمی مشکل دار دارد و کاربر باید کمی اطلاعات کلی در مورد استفاده داشته باشد و تنظیمات برای کارهای اضافی کمی سخت است.

رابط کاربری گاهی اوقات دست و پا گیر است، برخی از ویژگی های بسیار پیشرفته هستند و حتی راهنما همیشه دقیقا مفید نیست.

هرچند کاربران با تجربه از توان و قابلیت تنظیم ESET قدردانی می کنند. حفاظت از حد متوسط ​​بالاتر کار خوبي براي حفظ امنيت شماست .

یکی از ویژگی های جدید در نسخه ۲۰۱۸ UEFI Scanner است که شما را از تهدیداتی که به کامپیوتر شما حمله می کند قبل از اینکه ویندوز حتی شروع به حمله کند، محافظت می کند.

قیمت ایالات متحده:

 • ۱ سال و ۱ دستگاه – ۳۹٫۹۹ دلار
 • ۱ سال تا ۳ دستگاه – ۵۹٫۹۹ دلار

قیمت انگلستان:

 • ۱ سال و ۱ دستگاه – ۲۹٫۹۹ پوند
 • ۱ سال تا ۳ دستگاه – £ ۴۴٫۹۹

۳٫F-Secure Antivirus SAFE

هیچ چیز آسان تر از استفاده آن  نیست

 • بسیار کاربر پسند
 • ارزش خرید
 • مستحکم 
 

F-Secure Antivirus SAFE یک مجموعه عالی از ابزارهای نرم افزاری ضد ویروس است و در حالی که کمی گران تر از برخی از نرم افزارهای ضد ویروس در این  لیست بهترین است، با توجه به ویژه گی های منحصر به فرد ارزش خرید دارد.

F-Secure Antivirus SAFE، نرم افزار آنتی ویروس خود را از F-Secure همراه با حفاظت بانکی برای خرید آنلاین ایمن، ابزار ایمنی خانواده و یابنده دستگاه فراهم می کند که به شما اجازه می دهد دستگاه اندرویدی یا iOS خود را اگر گم کرده باشید و در صورت نیاز از راه دور سیستم خوذ قفل  یاحذف کنید.

این آنتی ویروس حداکثر علائم حفاظت از (AV-Test  (www.av-test.org  را دریافت کرده ، و همچنین بالاترین امتیاز را  در www.av-comparatives.org دریافت کرده.   اما این که چگونه بر شما تأثیر می گذارد، بسته به نحوه استفاده از رایانه شما متفاوت است.

رابط کاربری با آن  بسیار آسان است، سبک    و همیشه از کامپیوتر شما محافظت میکند. این برنامه اثر کمتری در عملکرد سیستم شما دارد و اگر شما نیاز به مداخله دارید، می توانید به طور کلی هر گونه مسائل را با چند کلیک حل کنید.

در سال ۲۰۱۸   ، F-Secure Anti-Virus SAFE یک بسته جذاب است: سریع، سبک و قادر به اجرا در کنار بسیاری از ابزارهای امنیتی دیگر بدون درگیری است.

قیمت ایالات متحده:

 • ۱ سال تا ۳ دستگاه – ۶۹٫۹۹ دلار
 • ۱ سال تا ۵ دستگاه – ۸۹٫۹۹ دلار

قیمت انگلستان:

 • ۱ سال و ۳ دستگاه – ۵۹٫۹۹ پوند
 • ۱ سال تا ۵ دستگاه – £ ۷۹٫۹۹

۴٫ آنتی ویروس کسپرسکی ۲۰۱۸

امنیت قابل توجه برای مبتدیان و کارشناسان به طور یکسان

 •  یکی از بهترین بسته های امنیتی
 • فوق العاده آسان برای استفاده

آنتی ویروس کسپرسکی ۲۰۱۸ یک بسته امنیتی است که بر پایه امنیت اصلی متمرکز می شود: فیلتر کردن وب سایت URL های خطرناک را مسدود می کند، یک موتور آنتی ویروس دقیق تشخیص داده و تهدیدات را از بین می برد، فن آوری های نظارت هوشمند، اقدامات مخرب را رد و معکوس می کند.

خوشبختانه، آنچه شما میخواهید برای شما انجام میدهد. بسیار خوب ما به طور مرتب Kaspersky را در نظر گرفتیم که در مسدود کردن نرم افزارهای مخرب و از بین بردن آن از سیستم آلوده، به علاوه رتبه بندی در سایت www.av-comparatives.org

این برنامه برای استفاده آسان است. با رابط کاربری  خوبی طراحی شده  است فقط تعدادی از دکمه ها و گزینه ها – نه خیلی ساده اما نه پیچیده و یاسخت  و بسیاری از دستورالعمل های روی صفحه نمایش برای توضیح اینکه چگونه همه کار  پزینه ها  در حال کار هستند. حتی یک مبتدی هم میتواند به راحتی تمام تنظیمات را انجام دهد.

اگر شما فقط به حفاظت از نرم افزارهای مخرب دقیق، قابل اعتماد و سازگار نیاز دارید، Kaspersky Anti-Virus 2018 به شما معرفی میکنیم.

قیمت ایالات متحده:

 • ۱ سال و ۳ دستگاه – ۲۹٫۹۹ دلار
 • ۲ سال تا ۳ دستگاه – ۵۹٫۹۹ دلار

قیمت انگلستان:

 • ۱ سال و ۱ دستگاه – ۲۴٫۹۹ پوند
 • ۲ سال تا ۳ دستگاه – £ ۶۹٫۹۹

 

۵٫ Norton AntiVirus Basic 2018

 • حتی بدافزار جدید را بلوک می کند
 • تأثیر کم بر منابع سیستم

Norton AntiVirus Basic 2018 یک شکارچی تروجان با کیفیت بالا است که می تواند به طور خودکار از کامپیوتر محافظت کند، اما همچنین بسیاری از تنظیمات، گزینه ها و تنظیمات را برای کسانی که به آنها نیاز دارند،  انجام می دهد و یکی از بهترین نرم افزارهای آنتی ویروس در سال ۲۰۱۸ است.

 بلوک کننده URL دستی، شما را از وب سایت های مخرب دور می کند، به عنوان مثال. اگر چیزی را از دست بدهد، یک سرویس عالی فایل، بلافاصله بارگیری مشکوک را تشخیص می دهد. و اگر نرم افزارهای مخرب راهی پیدا کنند، نظارت رفتار هوشمند آن در اولین فرصت اخطار میدهد.

می توانید به راحتی اسکن ها را بر اساس تقاضا اجرا کنید. شاید بتوانید اسکنهای سفارشی را برای بررسی مناطق مورد نیاز خود تنظیم کنید و ذخیره کنید. حتی تنظیم  برنامه برای اجرا در یک زمان خاص،

با برخی از افزونه های مرورگر میتوان مشکلاتی داشته باشد. Norton Identity Safe همراه است با مدیریت رمز عبور ،

با این حال، شما مجبور به استفاده از هویت ایمن نیستید، و عملکرد اصلی Norton AntiVirus Basic در همه گزینه ها فعال است: استفاده از آن بسیارآسان است،، توسط آزمایشگاه های آزمایش بسیار مورد ارزیابی قرار گرفته، و به دقت طراحی شده است تاثیرات کمتری بر عملکرد سیستم خواهد داشت.

قیمت ایالات متحده:

 • ۱ سال و ۱ دستگاه – ۱۴٫۹۹ دلار

قیمت انگلستان:

 • ۱ سال و ۱ دستگاه – £ ۱۱٫۹۹

۶٫ Panda Antivirus Pro

راه حل ضد ویروس کاربر پسند و بسیار خوب

 • بسیاری از ویژگی ها
 • آسان برای استفاده
 • فایروال محدود

تشخیص بدافزار در سریعترین زمان ، اسکن سریع مبتنی بر ابر، فیلتر کردن URL برای مسدود کردن وب سایت های مخرب: Panda Antivirus Pro دارای تمام ویژگی هایی است که شما از بهترین نرم افزار آنتی ویروس انتظار دارید.

 فایروال دو طرفه ساده به حفظ امنیت سیستم شما کمک می کند. یک سیستم کنترل برنامه می تواند دقیقا همان چیزی را که بر روی کامپیوتر شما اجرا می شود تعریف کند و حتی برخی از نرم افزارهای مخرب جدید و غیرقابل کشف را متوقف کند. یک صفحه کلید مجازی به شما کمک می کند تا اطلاعات محرمانه را بدون اینکه توسط keyloggers ها متوقف شود وارد کنید. حتی یک ابزار برای ساخت یک دیسک نجات USB قابل بوت وجود دارد، آماده برای پاک کردن حتی تهدید های خیره کننده تر.

برخی از این ویژگی ها نسبتا پایه هستند. فایروال پاندا کار خود را انجام می دهد و می تواند به عنوان مثال شما را امن تر کند، اما با رقابت مستقل فایروال رقابت نمی کند.بهترین آنتی ویروس برای  کاربران خانگیمی باشد.

  گزینه های قابل تنظیم آسان  در یک رابط ویندوز مانند ۱۰، تنظیم  تمام ماژول های اصلی فقط با یک کلیک یا دو کلیک ، سازماندهی می شوند. حتی فایروال نیازی به دانستن چیزی بیش از مکان فعلی شبکه شما ندارد

نتایج آزمایشات آنتی ویروس پاندا از آزمایشگاه های مستقل در حال حاضر بسیار زیاد نیست، اما ارقامی که دیده ایم نشان می دهد که این شرکت از حفاظت بالاتر از حد متوسط ​​برخوردار است و به طور کلی Panda Antivirus Proآنتی ویروس بهتری در جهت نگهداشتن نرم افزارهای می باشد.

قیمت ایالات متحده:

 • ۱ سال تا ۳ دستگاه – ۴۱٫۹۹ دلار
 • ۱ سال تا ۵ دستگاه – ۵۵٫۹۹ دلار

قیمت انگلستان:

 • ۱ سال تا ۳ دستگاه – ۳۱٫۹۹ پوند
 • ۱ سال تا ۵ دستگاه – ۴۵٫۴۹ پوند

 

۷٫ آنتی ویروس آویرا

 

 • محافظت کننده قوی
 • قیمت گذاری مقرون به صرفه
 • سرعت بالا

نتایج آزمایشگاه بسیار خوب
برای من جالب تر آزمون هایی هستند که گروهی از محصولات را از طریق همان ارزشیابی قرار می دهند و گزارش می دهند که چقدر خوب بوده اند. با آن آزمایشگاه ها، Avira کاملا خوب عمل کرد.نمره آن ۸۵٫۰۷ درصد در آزمون RAP (ویروسی و پیشگیرانه) ویروس بولتن حدود نیمه بین میانگین فعلی و حداکثر فعلی است.

هنگامی که کارشناسان AV-Comparatives تعیین می کنند که یک محصول همه کارها را برای محافظت انجام می دهد، آن را در سطح استاندارد تایید می کند. محصولی که فراتر از حد پایین است می تواند گواهینامه پیشرفته یا حتی پیشرفته + کسب کند. Avira در چهار مورد از پنج آزمایش که  از این آزمایشگاه آنتی ویروسها پیروی می کننئ شرکت کرده  و در همه ۴ پیشرفت + Advanced + را انجام دادم. در مقابل، Quick Heal AntiVirus Pro 17 دارای دو گواهینامه پیشرفته + یک پیشرفته و یک استاندارد در همان چهار آزمایش است.

آنتی ویروس آویرا دقیق اما دشوار رتبه بندی بهتر از آزمایشگاه های مستقل را از بیشتر محصولات آزاد دریافت می کند. این نیز در کنترل دستیابی به تروجان و تست های مسدود کردن URL های مخرب، هرچند که اسکن تقاضا و حفاظت در زمان واقعی، بسیار دشوار بود. این واقعیت که اجزای ایمنی مرورگر شما تنها در کروم و فایرفاکس کار می کند مشکلی نیست اگر یکی از آن مرورگر پیش فرض شما باشد. این واقعیت که می تواند شما را به صورت رایگان محافظت کند، یک مشکل اصلی اویرا اسکن کند این آنتی ویروس  است ذر مقایسه با دیگر آنتی ویروس ها سرعت اسکن خیلی کندی دارد

  • گزینه های مثبت

   نمرات عالی از آزمایشگاه های آزمایشی مستقل. نمره بسیار خوبی در آزمون مسدود کردن تروجان ها . گزینه ای داشتن محصول رایگان

One thought on “بهترین آنتی ویروس ۲۰۱۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *